072-2377777:להזמנות
Share |

משקל דיגיטלי

להצעת מחיר לחץ כאן

משקל דיגיטלי הוא עוד שלב באבולוציה של המשקלים. אם בעבר כולנו זוכרים את המשקל האנלוגי שהיינו משתמשים בו כדי לראות עד כמה עלינו במשקל, הרי שהיום בעידן שבו כל המכשירים הפכו להיות מכשירים דיגיטליים,גם המשקל הפך להיות משקל דיגיטלי.

משקל דיגיטלי הוא הרבה יותר מדויק מהמשקלים המיושנים שהיו קיימים לפני שנות דור, משקל דיגיטלי ניתן למצוא במגזרים שונים בשוק , יש מי שרכוש  משקל דיגיטלי לשימוש ביתי, ויש מי שירכוש משקל דיגיטלי לחנות שלו או למפעל שלו. משקל דיגיטלי יכול לשמש גם למטרות מדע ומחקר, ויכול לשמש גם את תחום החקלאות, כך שאפשר לומר שאין היום תחום בין תחומי המשק שהמשקל הדיגיטלי לא יכול לשמש אותו.

 מגוון מאזניים דיגיטליים הקיימים היום בשוק הוא עצום , אין ביכולתנו לפרוס בפניכם את כל סוגי המשקל הדיגיטלי,  לכן נתאר בפניהם רק את המשקלים הדיגיטליים הפופולאריים והנפוצים ביותר:

משקל דיגיטלי לעמדות מכירה – יש לא מעט מעדניות, סופרמרקטים , וחנויות שמוכרים לנו מוצרי מזון וזקוקים למשקל דיגיטלי שולחני שעליו הם מניחים את מוצר המזון שקנינו כמו גבינה, או נקניק, ולפי המשקל של המוצר , נקבע מחירו הסופי של המוצר.

משקל דיגיטלי לשקילת בע"ח – משקל כזה ניתן למצוא בלולים , במשחטות, ובשאר מפעלים חקלאיים שבהם יש צורך לדעת את משקל בעל החיים.

משקל אדם דיגיטלי לשקילת אדם למטרות רפואיות – משקל דיגיטלי לשקילת אדם למטרות רפואיות ניתן למצוא אותו בחדרי כושר או במרפאות שונות, משקל כזה מאפשר לנו לשקול את משקלו של האדם, או לדעת מהו אחוז השומן בגופו של האדם, יש גם משקלים דיגיטליים לשקילת תינוק שניתן למצוא אותם בטיפות החלב השונות, ועוד.

משקל כיס דיגיטלי לשקילת פריטים זעירים – משקל כיס דיגיטלי הוא משקל קטן שניתן לנייד אותו ממקום למקום , והוא נועד לשקילת פריטים זעירים שונים ששוקלים כמה גרמים בודדים כמו יהלומים, תבלינים, אבקות הקשורות לעולם המטבח, ולצערנו גם סמים.

משקל תליה דיגיטלי – משקל דיגיטלי  כזה משמש לשקילת אביזרים תלויים מסוגים שונים, זה יכול להיות לשקילת חבילות דואר, או מזוודות בשדה התעופה, או ארגזים בנמל הימי וכד'.

אלו הם רק כמה דוגמאות למשקלים הדיגיטליים הרבים הקיימים היום בשוק, מי שאכן חושב על שדרוג המפעל שלו או העסק שלו ומעבר למשקלים דיגיטליים מדויקים, כדאי לו לשקול קודם לכן, לשם מה הוא זקוק למשקל דיגיטלי, מה צריך המשקל הדיגיטלי לבצע, מי צריך להשתמש במשקל הדיגיטלי ורק לאחר מכן לברר איזה משקל דיגיטלי מתאים לו בצורה האופטימאלית ביותר.

מוצרים נוספים: משקל דיגיטלי

מערכת ניהול איכות מאושרת